Jiangsu JinFangYuan CNC masin Co., Ltd
+86-514-80522468
Asendamatuid teadmisi

Masinaosade klassifitseerimise

Generic osade funktsiooni ja dünaamiline modulaarne Tööpinkide osad, toetamine osad, osade liigutamine, juhtimisseadmed ja tarvikud 5.

Dünaamilised komponendid tööriist pakub peamised algatusel ja sööda liikumist, voolu kasti (pöörleva liikumise mootor kandub ka headstock), (kinnitatud võllil iga üksik põhitrüki töötlemiseks) jalased power libistades sööda tabel (installimiseks võimu kasti või sööda liikumiseks jalased);

Toetavate komponentide paigaldamise võim libistades sööda tabel, sealhulgas baasi ja sulg; vea osi ega tooriku spindel kasti üleandmise protsess-station kontrollida kontrollida automaatselt töö kasutatud töötsükli jooksul;

Lisaseadmed hõlmavad määrdeõli jahutamiseks ja kiip imurseade ja nii edasi. Vastavalt valemile, kombinatsioon ühest ja mitmest station masinad võib jagada kahte suurde kategooriasse. Milline on kohapeal töödeldud pinnad ja ühe arvu, topelt, kolme ja nelja 4 liikide, tavaliselt ainult kord nii erinevate mehaaniline osi kui ka töötlemisel mitme jaama modulaarne tööpink pöörlemislaudade tippige, väntmehhanismiga tabeli tüüp, pikk kolonn ja trummelpihustid tüüp 4, mitu mehaaniline töötlemine osad.

Juhtpult kasutatakse kontrolli automaatse töötsükli masinaosade, hüdraulilise jaama, elektrilised kapis ja Juhtpaneel. Tarvikud määrdeõli jahutamiseks ja kiip imurseade ja nii edasi.


Jiangsu JinFangYuan CNC masin Co., Ltd